ריטריט פווה ויוגת חלימה – 10-13 בפברואר 2016

Phowa and Dream Yoga Teachings – Nyung-ne Retreat
*
במהלך הריטריט יעביר רינפוצ'ה שיעורים על פווה – תרגול להעברת התודעה בזמן המוות, ויוגת חלימה – תרגול רוחני לזמן השינה והחלום. כמו כן, נתרגל כולנו (מורה ומשתתפים) את 8 נדרי המהאיינה ("ניו-נה"). השיעורים יועברו באנגלית עם תרגום לעברית. אנא קראו בעיון את המידע למטה לפני ביצוע ההרשמה; אפשר גם לפנות אלינו בשאלות למייל – bodhicitta.community@gmail.com

 השתתפות בריטריט

ההשתתפות בריטריט מלאה בלבד – כלומר, נוכחות בכל השיעורים ומושבי המדיטציה וכן לקיחת שמונת נדרי המהאיינה במהלך ימי הריטריט. (במקרים של מחלה, יש ליידע את הצוות המארגן). מדי בוקר, בשעת הזריחה, יעניק רינפוצ'ה את שמונת נדרי המהאיינה, נדרים הנלקחים לפרק זמן של 24 שעות. שמירה על נדרים אלה היא דרך פשוטה אך רבת-עצמה להיטהר משליליות שביצענו בעבר ולצבור אנרגיה חיובית. לקיחת שמונת הנדרים היא חלק אינטגרלי מהריטריט.

 פירוט הנדרים:

 1. הימנעות מהריגת כל יצור חי.
 2. הימנעות מגניבה ומלקיחת כל דבר השייך לאחר מבלי לקבל את רשותו.
 3. הימנעות מכל פעילות מינית.
 4. הימנעות מאמירת שקרים ומהטעייה.
 5. הימנעות מצריכת חומרים שמשכרים ומטשטשים את התודעה: אלכוהול, טבק וסמים.
 6. אכילת ארוחה אחת בלבד במהלך היום – תוגש במקום ארוחת צהרים צמחונית עשירה. ביתר שעות היום ניתן יהיה לשתות מים ללא הגבלה, וכן משקה מדולל בבוקר ובערב.
 7. הימנעות מישיבה על מיטה או מושב גבוהים או מפוארים.
 8. הימנעות מענידת תכשיטים, ומשימוש בבשמים ובאיפור. הימנעות מריקוד ומנגינה או השמעת מוזיקה.

מעבר לכך, אין צורך ברקע קודם או בידע מיוחד כדי להשתתף בריטריט.

תנאי האירוח

הלינה תהיה בחדרים פשוטים ומשותפים לארבעה איש. גברים ונשים ילונו בנפרד. אם ידוע לכם שאתם נוחרים בשנתכם ברמה שעלולה להפריע לחבריכם, בבקשה ציינו זאת בטופס ההרשמה בסעיף "הערות".

כל יום תוגש ארוחה אחת בלבד (ביום הפותח – ארוחת ערב, בשאר הימים, ארוחת צהריים). האוכל יהיה צמחוני; נשתדל לשלב בארוחות מאכלים נטולי גלוטן ומוצרי חלב, אך אם יש לכם רגישות למזון, אנו ממליצים להביא עמכם השלמות ליתר ביטחון. בבוקר ובערב תעמוד לרשותנו פינת קפה ותה.

במהלך הריטריט ייקחו המשתתפים חלק בתורנויות שונות, כגון הקמת אולם המדיטציה, ניקיון האולם, שטיפת כלים לאחר הארוחות. אנא סמנו בטופס ההרשמה את תחום ההתנדבות המועדף עליכם.

אין אפשרות להביא בעלי חיים למתחם.

עלויות ואופן התשלום

התשלום לריטריט כולל את עלויות האירוח במקום (לינה ואוכל), כאשר אנו מרכזים את גביית הכספים והעברתם לקיבוץ. התשלום אינו כולל "דאנה" למורה, תרומה שמוצעת למורה מתוך נדיבות והכרת תודה עבור הידע המיוחד שהוא מעביר.

** הסדרת התשלום היא תנאי הכרחי להשלמת ההרשמה **

שימו לב למפתח המחירים המדורג ולתנאי התשלום, והקדימו להירשם ולהבטיח את מקומכם.
גובה התשלום ייקבע בהתאם למועד הסדרת התשלום ולא למועד מילוי טופס ההרשמה.

 1. הרשמה מוקדמת: עד ה10/1 -  700 ₪ . (ההרשמה  המוקדמת נסגרה)
 2. התשלום כעת הינו 750 ₪ בלבד.
 3. אנא הקדימו להירשם עד יום א', 7/2. לאחר מכן ההשתתפות היא על בסיס מקום פנוי.

↑ חזרה לראש הדף

 מדיניות ביטולים והחזרים כספיים

 • התשלום בכל מועד כולל דמי רישום ע"ס 100 ₪ שלא יוחזרו גם במקרה של ביטול השתתפותכם.

כדי להסדיר את התשלום יש להעביר פרטי כרטיס אשראי לאורית, טל. 054-4522147; מרי, 052-4539913; או טלי, 054-4567407 . (אם אין תשובה נא להשאיר הודעה, עדיף הודעת טקסט. אפשר גם לשלוח דוא"ל:   bodhicitta.community@gmail.com . אנחנו מבטיחות לחזור אליכם בהקדם האפשרי, אבל זה עשוי לקחת יום-יומיים – תודה על ההבנה!).

הסכום עצמו ייגבה רק ב-10/2, יום פתיחת הריטריט.

לכל שאלה בקשר לתשלום, אנא צרו קשר עם טלי או אורית. כנ"ל אם ברצונכם ללון בחדר לשניים – אנא צרו קשר עמנו לבירור הסכום הנדרש ותנאים נוספים. אם אין ביכולתכם לעמוד במלוא תשלום, אנא פנו אלינו בהקדם האפשרי, כדי שנגיע לפתרון שיאפשר את השתתפותכם.

הערות

אנו מודעים לכך שמסגרת הריטריט עלולה להציף קשיים רגשיים אצל המשתתפים. במקרה כזה, אנא פנו לצוות המארגן ונעזור כפי יכולתנו. נשמח גם אם תשתפו אותנו מראש אם אתם נוטלים תרופות פסיכיאטריות או אם חוויתם קשיים מיוחדים במהלך מסגרת דומה בעבר. המידע ישאר חסוי.

 

לחצו כאן כדי להירשם

 

סגור לתגובות.