אודות

אתר זה מוקדש לפעילות "בודהיצ'יטה", קהילת תלמידים ומתעניינים, חברים ומכרים, אשר החיפוש הרוחני הפגישם יחד בנתיב של הבודהיזם הטיבטי ובהשראה של מורה דרך יקר.

צ'אמטרול רינפוצ'ה הינו מורה בכיר, נזיר ומלומד במסורת הנִינְגְמָה של הבודהיזם הטיבטי, אשר זוהה כבר בינקותו כ"טוּלְקוּ", או התגלמות מחדש רצונית של מאסטר מתוך כוונה להועיל לבריות. תחת הנחייתם של מוריו הראשיים, שניהם מאסטרים טיבטיים שהגיעו להגשמה הרוחנית הגבוהה ביותר ב"שלמות הגדולה" (דְזוֹגצֶ'ן), עבר רינפוצ'ה הכשרה מלאה ונרחבת, הן באימוני מדיטציה – כולל הריטריט המסורתי של שלוש השנים – והן בלימודים גבוהים – לצ'אמטרול רינפוצ'ה תואר "קֶנְפּוֹ", המקבילה של המוסדות המנזריים לדוקטורט בפילוסופיה בודהיסטית.

בברכת מוריו, מעביר רינפוצ'ה את הידע של החוכמה והחמלה לרבבות תלמידים ברחבי העולם – מהודו, דרך ארה"ב, ארצות שונות באירופה, דרום אפריקה ועד ישראל.

בארץ, מעביר רינפוצ'ה ערבי לימוד פתוחים לקהל הרחב ושיעורי דהרמה בנושאים שונים מהסוטרה והטנטרה הבודהיסטית. הקהילה מקיימת מפגשי מדיטציה שוטפים – באזור המרכז ובצפון הארץ – מתרגול מדיטציה שקטה ועד העמקה ב'תרגולים המקדימים' (נונדרו) של שושלת הלונגצ'ן ניינתיק (נינגמה).